Ganimete Musliu me një mesazh të prerë për ministrat: Grahni punës

14:41 / E premte, 25 Maj 2018

Deputetja e PDK’së, Ganimete Musliu, ka reaguar ndaj një lajmi me titull “ Vdekjet në vendin e punës, ministri Reçica thotë se do të jenë të pakompromis ndaj shkelësve të ligjit”.

Në mesazhin e saj, Musliu është mjaft e prerë: Ministra, grahni punës.

Postimi i plotë:

Leni fjalet Ministra, grahni punes. Nuk mundet me u zbatu ligjigji pa mbikqyrje e inspektim. Nuk mundet me pas inspektim me vetem 43 inspektor ne krejt Kosoven. Bollni ma me deklarata boshe. Pune konkrete,ose te pakten heshtni para tragjedive qe po ndodhin çdo dit

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400