Gjakova në mbrojtje të Haradinajt [video]

13:07 / E mërkure, 11 Janar 2017

Shumë qytetarë të Gjakovës dhe Rahovecit janë bashkuar marshit protestues për Ramush Haradinaj.

Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, në këtë protestë, ka thënë se Haradinaj është simbol i Kosovës.

Pal Lekaj ka thënë se 17 vjet pas luftës Kosova nuk është e lirë pasi po i arrestohen qytetarët. Ai këtë e ka quajtur padrejtësi ndaj Kosovës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400