Gjini thotë se Kusari-Lila po e kthen Gjakovën në vitin 2013

19:45 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

 

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar të Gjakovës, Ardian Gjini, ka qenë i ftuari i radhës i Fidan Jupollit.

Gjini ka folur për balotazhin e 19 nëntorit, ku si kundër kandidate në raundin e dytë e ka Mimoza Kusarin e Alternativës.

Përballë Jupollit, Gjini ka thënë se nën qeverisjen e tij, Gjakova do të shkojë drejt 2018-ës, derisa ka akuzuar Mimoza Kusari- Lilën se ajo po e kthen këtë komunë në vitin 2013.

Për më shumë ndiqeni intervistën e Fidan Jupollit me Ardian Gjinin:

https://youtu.be/C594d6yhnwM

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400