Goli i Xhakës, kështu reagon Kadri Veseli nga Prizreni

22:39 / E premte, 22 Qershor 2018
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i është gëzuar jashtëzakoisht golit të shënuar nga Granit Xhaka, ndaj Serbisë, transmeton Gazeta InfoPress.

“Plot emocione edhe në Prizren ku po e shikoj ndeshjen bashkë me rininë”, ka shkruar ai në “Facebook”.

Më poshtë, videoja:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400