Gruaja goditet nga vetura, refuzon të pijë ujë për shkak të agjërimit

21:12 / E enjte, 14 Qershor 2018

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur sot pasdite në qendër të Prishtinës.
Vetura ka goditur një zonjë e cila fatmirësisht nuk është lënduar shumë.

Ekipi i T7 ishte duke xhiruar në moment kur ndodhi aksidetni dhe ka filmuar gjithçka.

Rastësisht aty qëlloi dhe i dha ndihmë drejtori për shëndetësi në komunën e Prishtinës, Arben Vitia.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400