Haradinaj, deputetëve: Ky qyqani po ju vjen në interpelanca

15:05 / E enjte, 14 Qershor 2018

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka pranuar mjaft kritika nga deputetët e opozitës në Kuvendin e Kosovës duke e cilësuar atë si një kryeministër të dobët.

Ndërsa për këto thirrje që janë bërë në drejtim të tij, Kryeministri Haradinaj para të pranishëmve në Parlament pati përgjigje.

”Ky qyqani para juve po ju vjen në interpelanca. Mund të them se jam kryeministri i vetëm që i respekton këto kërkesa për raportim”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400