Haradinaj pjesë e takimit të Grupit Punues për draftimin e Strategjisë së Sigurisë

08:58 / E hëne, 20 Gusht 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë sot në takimin e Grupit Punues për draftimin e Strategjisë së Sigurisë së Republikës së Kosovës.
 

Takimi mbahet nga ora 10:00 në ndërtesën e Qeverisë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400