Haradinaj takon ministrin e jashtëm gjerman

19:14 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Sigmar Gabriel ka arritur tashmë në kryeministri.
Ai sapo ka arritur nga Beogradi dhe është pritur nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.
Haradinaj dhe Gabriel pas pak pritet të mbajnë një konferencë për media.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400