Haradinaj thotë se ka urdhëruar vendosjen e flamurit të Kosovës te rrethi

16:47 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka deklaruar në mbledhjen e Qeverisë së sot do të bëhet vendosja e flamurit shtetëror të Kosovës në hyrje të Prishtinës.
“Sot kam dhënë detyrë, që flamuri shtetëror të vendoset tek rrethi”, ka thënë Haradinaj.

Sot gjatë ditës është njoftuar se deri në orën 16:00, do të bëhet vendosja e flamurit, por që deri tash kjo nuk ka ndodhur.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400