Haradinaj tregon se a do të bashkëpunoj me PDK-në në zgjedhjet lokale

23:25 / E premte, 20 Tetor 2017

Kryeministri i Republikës, njëherësh kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës nuk e përjashton mundësinë që partia e tij të bashkëpunojë me subjektin të cilin e drejton Kadri Veseli në zgjedhjet lokale.

“Tani nuk kemi marrëveshje por ekziston ndoshta do të përkrahim reciprokisht, por s’kemi marrëveshje diçka. “Por nuk bartet gjithë vota por raundi dytë zakonisht shkojmë me dikën që është më afër fitoreve”, ka thënë ai për Dukagjinin,

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400