Haziri falënderon votuesit: Besimin do t’ua kthejë me punë

00:36 / E hëne, 20 Nëntor 2017

 

 

Lutfi Haziri i cili e ka fituar edhe një mandat si kryetar i Komunës së Gjilanit ka falënderuar qytetarët.

Thotë se besimin e dhënë në këto zgjedhje do t’ua ktheje me mirëbesim dhe punë.

Shkrimi i plotë i Hazirit në Facebook:

Çfarë krenarie me festue fitoren historike në sheshin “Agim Ramadani” dhe në vitin e kolosit Idriz Seferi, në prag të vendosjes së shtatorjes së tij midis Gjilanit, 105 vite pas shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë.

Faleminderit për përkrahjen e fuqishme familjeve të dëshmorëve, invalidëve e veteranëve të lutfës. Faleminderit bashkatdhetarëve tanë nga Europa, të cilët kanë ardhur enkas për të ma dhënë besimin. Faleminderit strukturave, veprimtarëve e aktivistëve të LDK’së për punën dhe mbështetjen e jashtëzakonshme për këta dy muaj.

Në veçanti, më më bënë krenar fakti se kam marrë besimin përtej LDK’së.

Ju siguroj që këtë besim të madh e plebishitar do t’ua kthej me mirëbesim e me punë çdo ditë, për çdo familje e për çdo qytetar. Mbetem gjithmonë Luta i Juaj. Zoti ju ruajtë!

Haziri mundi në balotazh Sami Kurteshin e VV’së.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400