Hetuesit e policisë marrin provat e gazit në Kuvend

13:19 / E mërkure, 21 Mars 2018

Hedhja e gazit lotsjellës në sallën e seancave plenare të Kuvendit të Kosovës, ka alarmuar njësitet e sigurisë.

Pasi deputetët e Vetëvendosjes hodhën gaz në Kuvend, njësiti i mbrojtjes së afër ka arritur në sallë, ku po i kontrollon ulëset e të zgjedhurve të Vetëvendosjes, njofton Klan Kosova.

Gaz lotsjellës hodhën Xhelal Sveçla dhe Fitore Pacolli, pak minuta pasi nisi seanca për demarkacion.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400