Ja kush i bën bashkë liderët e Maqedonisë

08:44 / E premte, 18 Maj 2018

Kryeministrja britanike, Teresa Mej ka arritur që të bëj bashkë liderët e partive shqiptare sonte në Shkup.

Ajo ka përshëndetur ata dhe ka ndarë disa porosi në një tryezë ku kanë qëndruar bashkë Ali Ahmeti, Menduh Thaçi, Bilall Kasami dhe Ziadin Sela.

Kryeministrja britanike ka qenë e shoqëruar dhe nën përkujdesjen e kryeparlamentarit Talat Xhaferi.

Por në shoqërinë e liderëve të partive shqiptare ka qenë edhe lideri i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400