Kaçanik, nxënësi bie nga dritarja e katit të dytë

11:44 / E enjte, 17 Maj 2018

Një nxënës i shkollës së mesme në Kaçanik ka rënë nga dritarja e katit të dytë.

 Sipas policisë nxënësi  është dërguar për tretman mjekësor.

Polica ka njoftuar se ky ka qenë një aksident dhe se për këtë rast nuk ka të dyshuar.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, nxënës në shkollë të mesme ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar”, thuhet në njoftim.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400