Kadri Veseli për syfyr në Prizren (Foto)

08:10 / E premte, 01 Qershor 2018

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka hëngër syfyrin e sotëm në Prizren.

Veseli ka postuar fotografi nga koha e syfyrit në qytetin e Prizrenit.

Në fotografi Veseli shihet i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Violeta, dhe zyrtarë të partisë që e drejton ai – PDK-së.

Ky është postimi i plotë i Kadri Veselit në profilin e tij në “Facebook”:

“Bashkë me shumë qytetarë, për syfyr në Prizren. Qëndrimi në këtë qytet të bukur është gjithmonë kënaqësi. Sa më shumë dashuri dhe solidaritet për njëri-tjetrin.”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400