Kamioni për përzierjen e betonit aksidentohet në mes të magjistrales në Lipjan

16:07 / E diell, 15 Korrik 2018

Në pasditen e sotme, një kamion që shërben për përzierjen e betonit është aksidentuar në rrugën magjistrale Lipjan-Shtime.

 

Në fotot e siguruara nga Gazeta Express, kamioni shihet se e ka humbur drejtimin dhe është rrotulluar në mes të magjistrales, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.

Nuk është raportuar për të lënduar./GazetaExpress

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400