Kanosen policët në Zveçan

11:54 / E martë, 17 Prill 2018

 

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Grabovc të Zveçanit pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka kanosur zyrtarët policorë të trafikut rrugor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400