Kështu do të quhet grupi i deputetëve të pakënaqur të Vetëvendosjes

16:07 / E mërkure, 14 Mars 2018

Indeksonline merr vesh nga burimet e saj se shef i Grupit Parlamentar të pakënaqurve të Vetëvendosjes do të jetë Dardan Sejdiu.

Ky grup prej 12 personash kanë dërguar sot kërkesën që të bëhen zyrtarisht grup i vecantë parlamentar.

Grupi do të quhen “Grupi i deputetëve të pavarur”, apo GDP.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400