Këta janë 24 kandidatët pretendent për anëtarë të bordit të Telekomit

16:31 / E mërkure, 14 Mars 2018

24 kandidat sot i janë nënshtruar intervistës për anëtar të bordit të Telekomit të Kosovës.

Kjo ndërmarrje publike përveç që është pa bord tash e një kohë, ajo ka mbetur edhe pa kryeshef ekzekutiv pasi që mandati i drejtorit menaxhues, Agron Mustafa ka skaduar me 23 shkurt të këtij viti.

Insajderi ka siguruar listën me emrat e kandidatëve për anëtarë të bordit.

Këta janë kandidatët:

Ramadan Sejdiu,

Feim Osmani,

Skender Hoti,

Qemajl Ahmeti,

Valdrin Kasumaj,

Besa Shatri-Berisha,

Nexhat Shabani,

Hasan Fejzullahu,

Genc Rraci,

Behxhet Nimani,

Daut Krasniqi,

Avdyl Krasniqi,

Flamur Keqa,

Naser Rusinovci,

Sead Ujkani,

Bajram Kelmendi,

Bajram Hoxha,

Xhevat Bekteshi,

Enis Berisha,

Osmon Ejupi,

Muhamet Spahiu,

Shaqir Rexhepi,

Agim Bekaj,

Hajrush Behluli

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400