A do ketë zgjedhje të parakohshme? Ilir Beqaj i jep fund dilemës

01:01 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

 

Deputeti i PS, Ilir Beqaj tha në emisionin “360 Gradë” të Artur Zhejit se nuk do të ketë zgjedhje të parakohesh. 

Ai deklaroi se “nuk ka financime për fushatë të afërt”

Dyrnjaja: Nuk jam komod në një debat politik sepse jam si në një fushatë elektorale…

Zheji: Mos ndoshta ka ndonjë fushatë të afërt, mos do kemi zgjedhje të parakohshme?

Beqaj: Rri i qetë Zheji se nuk ka financime për fushatë të afërt

Zheji: Beqaj thotë nuk ka zgjedhje të parakoheshm

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400