Kjo është gjendja në kufijtë e Kosovës

19:21 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Pas raportimeve te fundit , Ministria e Punëve të Brendshme ka përditësuar statistikat e gjendjes në pikat kufitare të Kosovës.

Derisa sipas të dhënave të Qendrës kombëtare për menaxhimin e kufirit të orës 17:25, pritjet në Merdarë ishin 900 minuta, apo 15 orë, të dhënat e reja tregojnë gjendje tjetër.

Sipas statistikave të orës 18:10, në Merdarë pritjet janë 90 minuta, apo 1 orë e gjysmë, kurse kolona është e gjatë 1 km.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400