Komisioni i ri, shumë shpejtë do të dalë me raportin për demarkacion

07:17 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Florim Isufi, pjesë e komisionit qeveritar për shënjimin e vijës kufitare mes Kosovës dhe Malit të Zi, ka thënë se nuk e di saktë se kur do të dalin me raport.

“Çka mund të them është se raporti do të dalë shumë shpejtë dhe do t’i dërgohet qeverisë. Ajo do të vendos se çka do të bëjë me të”, tha Isufi në Interaktiv të KTV-së

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400