Kosovarët s`e ndalin gazin, mbi 1 mijë tiketa trafiku të shqiptuara

13:52 / E diell, 20 Maj 2018

Vetëm në 24 orëshin e fundit, Policia e Kosovës ka regjistruar mbi një mirë tiketa trafiku të shqiptuara.

Ndërsa, gjatë këtyre orëve kanë ndodhur 12 aksidente me të lënduar dhe 21 aksidente pa të lënduar, transmeton Indeksonline.

Njësitet policore gjatë 24 orëve kanë arrestuar 10 persona.

Në mbajtje tani janë 5, kurse në vuajtje të dënimit janë 2.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400