Kryeministri i jep lamtumirën e fundit komandantit ‘Guri’

19:36 / E martë, 13 Mars 2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka dhënë lamtumirën e fundit bashkëluftetarit Jetullah Qarri.

I njohur si komandant ‘Guri’, Jetullah Qarri sot ka ndërruar jetë.

Haradinaj ka marr pjesë në varrimin e tij tek varrezat e dëshmorëve në Gryk të Greqevcit.

“Lamtumira e fundit për bashkëluftëtarin Jetullah Qarri – komandant “Guri”. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës!” ka shkruar Haradinaj në përshkrimin e këtyre fotografive

T

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400