Kryeministrja serbe viziton Mitrovicën

08:29 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç pritet që gjatë ditë së sotme të vizitojë qytetin e Sremska Mitrovicas.

Së bashku me të do të jetë ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Branislav Nedimović si dhe drejtori i investimeve kapitale Nedeljko Kovaçeviç.

Nikoqiri i vizitës është kryetari i bashkisë së Sremska Mitrovica, Vladimir Sanader

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400