Kryesia e Kuvendit mblidhet pas pak, kjo është arsyeja

17:53 / E mërkure, 14 Mars 2018

Njoftim për formimin e grupit të ri parlamentar, “Grupi i Deputetëve të Pavarur”

Kryesia e Kuvendit të Kosovës mblidhet në ora 18:00.

Në këtë mbledhje ata edhe do njoftojnë për formimin e grupit të ri parlamentar, “Grupi i Deputetëve të Pavarur”.

Ndryshe, 12 deputetë të dorëhequr nga Vetëvendosja,  tashmë kanë dorëzuar kërkesën për formimin e grupit të ri parlamentar, duke u ndarë nga ai i Vetëvendosjes.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400