KUJDES! Nga mesjava, moti do ju zë në befasi

23:21 / E premte, 16 Mars 2018

 

Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia do të përfshihen nga reshje të fuqishme bore në mesjaven e ardhshme.

Reshjet do të jenë intensive kështu që do të krijohen edhe shtresa bore në tërë rajonin.

Ata që mendojnë se dimri ka përfunduar gabohen rëndë!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400