Kurti shpalos platformën, mungon Ahmeti, Selimi e Ismaili (VIDEO)

20:45 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Kandidati i vetëm për kryetar të Vetëvendosjes, Albin Kurti shpalosi sot platformën e tij.

Pjesë e këtij prezantimi nuk ishin shumë deputetë që dhanë dorëheqje nga funksionet partiake, por edhe disa që janë ende në struktura të VV-së.

Për më shumë, ndiqeni kronikën nga Shkodran Gajraku.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400