Kuvendi dështon përsëri të përfundojë seancën e rregullt

15:03 / E enjte, 14 Qershor 2018
Kuvendi i Kosovës ka dështuar edhe sot ta përfundojë seancën e rregullt plenare.
Në mungesë të deputetëve seanca është ndërprerë, e cila u vendos të vazhdohet të martën.

Deklarimet jashtë rendit ditës, pyetjet parlamentare dhe një interpelancë e kryeministrit ishin pikat që u përfunduan.

Ndërsa, për votimin e rekomandimeve nga interpelanca për veprimet e ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo nuk pati deputetë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400