Kuvendi të premten seancë për zgjedhjen e gjyqtarëve të Kushtetueses

12:37 / E enjte, 17 Maj 2018

Kuvendi i Kosovës nesër do të mblidhet në një seancë ku në pikë e vetme e rendit të ditës do të jetë përzgjedhja e kandidatëve për gjyqtarë të Gjykatës Kushtetuese të Republikës së Kosovës.

 Kjo është vendosur sot në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit.

Seanca do të nisë nga ora 16:00

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400