Ky është mesazhi i Veselit e Totajt për qytetarët e Prizrenit (Video)

19:25 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

 

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli dhe kandidati për kryetar të Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, janë shfaqur së bashku me një video-mesazh për qytetarët e Prizrenit.

Veseli e Totaj me anë të kësaj vedio tregojnë se Prizreni meriton të qeverisët mirë. Të dy tregojnë edhe planet që kanë për këtë qytet me rëndesi.

“Në jetë, ne të gjithë duam më të mirën për ne. As Prizreni nuk bën përjashtim – ne meritojmë njeriun më të mirë dhe më të duhur për kryetar. SHIKOJENI dhe SHPËRNDAJENI këtë video sot”, thuhet në një pjesë të kësaj video.

Për më shumë mund ta shikoni videon e plotë: 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400