Ky është parashikimi i motit për sot

08:51 / E martë, 17 Prill 2018


Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët.

Temperaturat minimale në Prishtinë, Ferizaj dhe Gjilan 6 gradë, kurse ato maskimalet në Gjakovë me 22 gradë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400