Labinot Tahiri do të kandidojë për president

09:23 / E martë, 17 Prill 2018

Në Express morning me Kaltrinën deputeti i AKR-së  Labinot Tahiri i pyetur se a ka menduar ndonjëherë të kandidojë për kryetarë të Ferizajt ai tha që, është mjaftueshëm i përgatitur për një kandidaturë të tillë.

Ndërsa ai shprehet se nuk është larg mëndësh edhe kandidatura e tij për President apo Kryeministër. Se a do të ndodhë një gjë e tillë apo jo mbetet të shihet në zgjedhjet e ardhshme.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400