LDK bën homazhe te monumenti i Enver Malokut

08:03 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Me rastin e 18 vjetorit të vrasjes së veprimtarit të LDK-së, Enver Maloku, kryetari i LDK-së njëherësh dhe Kryeministër i Republikës së Kosovës, akademik Isa Mustafa, me anëtarët e Kryesisë së LDK-së do të bëjnë homazhe tek monumenti i tij.

Homazhet bëhen nga ora 10 te monumenti që gjendet në lagjen “Kodra e Diellit”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400