LDK në Pejë shënon 28 vjetorin, mungon Isa Mustafa për shkak të gripit (Foto)

19:47 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Dega e Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur përvjetorin e themelimit në Pejë pa kryetarin e tyre, Isa Mustafa.

Të gjithë anëtarët e kësaj degë në Pejë ishin të pranishëm për të shënuar këtë datë të rëndësishme për ta, por jo edhe Mustafa i cili si duket për shkak të shëndetit jo të mirë që ka këto ditë, nuk ka qenë pjesëmarrës në këtë tubim.

Ndryshe, para disa ditëve LDK njoftoi opnionin se Isa Mustafa ka një grip sezonal, si pasojë e të cilit është detyruar që të trajtohet në institucionet shëndetësore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400