LDK përmbyll fushatën në Prishtinë [Foto]

18:05 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Lidhja Demokratike e Kosovës po mban sot tubimin përmbyllës të fushatës në Prishtinë.

Gjatë këtij tubimi, në mbështetje të kandidatit, Arban Abrashi janë edhe figura të larta të kësaj partie, si i pari i kësaj partie, Isa Mustafa pastaj, Ismet Beqiri, Sabri Hamiti, Avdullah Hoti po ashtu edhe Skender Hyseni si dhe shumë qytetarë

Balotazhi do të organizohet të dielen me 19 nëntor

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400