Lepuri parashikon se Arban Abrashi do të fitoj në Prishtinë (Video)

23:18 / E premte, 20 Tetor 2017

 

E pabesueshme, po një kafshë po parashikon se Abrashi do të jetë në krye të Prishtinës pas zgjedhjeve të 22 Tetorit.

Bëhet fjalë për një lepur i cili i ndodhur mes dy zgjedhjes të cilat janë Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi, ka zgjedhur të dytin për ta parashikuar si fitues të zgjedhjeve të 22 Tetorit.

Videon mund ta ndiqni në vijim :

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400