Lëshohet për qarkullim rruga “Luan Haradinaj” në Prishtinë [Foto]

16:47 / E hëne, 16 Prill 2018

Për shkak të punime në rrugë nga Komuna e Prishtinës dje ishte bllokuar edhe një pjesë e rrugës “Luan Haradinaj”, por kjo nuk ka vonuar shumë dhe është liruar sot për qarkullim të automjeteve.

Sipas disa fotografive që ka realizuar “Indeksonline” shihet se asfalti i kësaj rruge është i ndotur nga punimet që janë bërë, por veçse rruga është e kalueshme.

Ndërsa vlen të përmendim se rruga “Fehmi Agani” mbetet ende e bllokuar pasi që punimet në këtë pjesë të rrugës ende nuk kanë përfunduar.

Më poshtë shikoni pamjet:

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400