Limaj: Demarkacioni kryhet sot, 80 deputetë votojnë pro

13:10 / E mërkure, 21 Mars 2018

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj thotë se sot do të kryhet marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi.

Ai tha se janë 80 vota pro marrëveshjes, derisa shprehet i bindur se sot merr epilog.

“Mjaftueshëm jemi ballafaquar me këtë dhe jemi në finale të votimit, është e qartë se kush është për dhe kundër. Besoj që sot do të përfundoj, do të votohet, votat i kemi edhe sot.

Sot kjo do të kryhet. 80 të votojnë dhe ta heqim nga rendi i ditës”, ka thënë ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400