Limaj me deputetë e ministra të Nismës në koncert të Ritës (Foto)

23:21 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Sontë në sheshet e Prishtinës, u mbajt një koncert madhështor për nder të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Për të përcjell këtë koncert ku performoi këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, nuk munguan as politikanët

Zëvendëskryeministri dhe kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj bashkë me ministra dhe deputetë të partisë që ai drejton, shikuan nga afër performancën.

Në këtë koncert, po ashtu këndoi edhe artisti Ledri Vula. Dyshja ndezen sheshin me këngët e tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400