Lladrovci ndan mirënjohje për mesfushorin e përfaqësueses Herolind Shala

14:49 / E enjte, 14 Qershor 2018

Me rastin e shënimit të 19 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Komunës së Drenasit, kryetari i Komunës, Ramiz Lladrovci ka ndarë mirënjohje për mesfushorin e përfaqësueses së Kosovës, Herolind Shala, i cili edhe ka qëndruar në shumicën e aktiviteteve të organizuar për shënimin e kësaj dite.

Kryetari Lladrovci ka thënë se këtë mirënjohje i dorëzon bashkëvendësit, Herolind Shala për kontributin e dhënë në sensibilizimin e futbollit në arenat ndërkombëtare.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400