Mbytet në plazhin e Velipojës duke u përpjekur ta shpëtojë të fejuarën

18:03 / E diell, 22 Korrik 2018

Një 30-vjeçar është mbytur në plazhin e Velipojës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Vilunit, ku E.P 30 vjeç hyri për të shpëtuar të fejuarën, por nuk ka mundur të dalë i gjallë.

Ky është rasti i dytë i shënuar për këtë vit në Velipojë, ku pushuesit kanë humbur jetën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400