Mbytet një kosovar tek Shkëmbi i Kavajës

12:53 / E diell, 19 Gusht 2018

Një 68-vjecar është mbytur në det tek ‘Shkëmbi i Kavajës’.

68-vjecari, Agur Isufi ka hyrë për tu larë dhe është mbytur

Isufi kishte ardhur pak dite me pare per pushime ne Durres.

Ai ishte turist kosovar qe jetonte ne Amerike dhe kishte zgjedhur bregdetin shqiptar per te pushuar kete verë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400