Meta takohet sot me zv.kryeministrin e Kosovës

10:06 / E enjte, 14 Shtator 2017

 

Kreu i shtetit, Ilir Meta do të pres në një takim zyrtar sot zv.kryeministrin e parë të Kosovës, Behgjet Pacollin.

Zyra për shtyp njofton se takimi do të mbahet në orën 16:30 në institucionin e Presidencës.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400