Ministri i Jashtëm i Maqedonisë të premten viziton Kosovën

21:54 / E enjte, 19 Korrik 2018

Ministri i Jashtëm i Maqedonisë, Nikola Dimitrov të premten do vizitojë Kosovën.

Kjo është bërë e ditur nga zyra e Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli ku është njoftuar për takimin që do ta zhvillojë me diplomatin maqedon.
Veseli e Dimtrov do të takohen në ora 14:30.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400