Moti për sot

07:55 / E premte, 25 Maj 2018

Në pjesën më të madhe të vendit sot do të jetë kryesisht mot me diell dhe i ngrohtë, por pasdite dhe në mbrëmje do të bie shi e përcjellë me stuhi.

 Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 10 në 17 gradë, kurse ajo më e larta e ditës nga 25 në 29 gradë.

Sipas parashikimit të motit për shtatë ditët e ardhshme, në Kosovë do të jetë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë, me stuhitë e mundshme gjatë fundjavës dhe të hënën.

Temperatura do të jetë mbi vlerat mesatare për dekadën e fundit të majit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400