Mustafa: S’na duhet një kryetar që merr gurët nga sheshi e sulmon institucionet

18:24 / E premte, 17 Nëntor 2017

 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka pasur fjalë të mira për kandidatin e partisë së tij për kryeqytetin, Arban Abrashin.

“Ne krenohemi që kemi një kuadër të mirë, që kemi një njeri që do të qeverisë vendin në një mënyrë shumë të mirë”, ka thënë Mustafa në tubimin përmbyllës të LDK-së në Prishtinë.

“Kësaj radhe jemi bashkë që së bashku të bëjmë ndryshimin”, ka thënë tutje ai, derisa nuk ka lënë pa thumbuar edhe kryetarin aktual të Prishtinës, Shpend Ahmetin.

“Neve nuk na duhet një kryetar që i merr gurët nga sheshi e sulmon institucionet”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400