Nafta ‘mosvet’ në këtë qytet të Kosovës, një qytetar tregon pamjet (Video)

13:30 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Cilësia e naftës në qytetin e Prizrenit po del të jetë shumë e ulët. Kështu të paktën pretendon një banorë i kësaj komune i cili përmes një video ka treguar më shumë detaje.

Në pamjet më poshtë shihet një mostër në të cilin qartësisht shihet përzierja e naftës me lëng tjetër, shkruan Indeksonline

“Unë prej rezervari e kam qit naftën në kofe. Pra, cilësia e kësaj nafte tregohet e dobët. Qe çka qesim na neper kerre e s’pe dimë a është ulje a naftë”, ka thënë ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400