Nata e Bajramit krijon kaos në tregun e Prishtinës (Foto)

15:28 / E enjte, 14 Qershor 2018

Tregu i Prishtinës është mbushur me qytetarë të shumtë.

Sonte është nata e festës së myslimanëve, Fiter Bajrami, andaj kjo festë ka bërë që tregu i Prishtinës të “pushtohet” ka qytetarë të shumtë për t’i kryer nevojat e tyre, raporton lajmi.net.

Qarkullimi në këtë pjesë të qytetit është bërë vështirë i kalueshëm.

Ndryshe, gjendja e tregu është e mjerueshme pasi Komuna ende nuk ka ndërmarr diçka në këtë drejtim.

35247678_2123507050996793_7609902928559603712_n35288644_2123506940996804_3487064083398656000_n35306071_2123506834330148_3980667580758097920_n35344615_2123506874330144_1210974850970025984_n

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400