Ndërpritet dasma në Suharekë, vërshohet salla nga uji

11:49 / E premte, 17 Gusht 2018

Një dasmë në Suharekë është lënë në gjysmë pasi që  uji ka depërtuar në sallën ku po mbahej kjo dasmë.

Në videon e publikuar në Facebook shihen disa momente teksa dasmorët lënë sallën.

Mbrëmë në Suharekë pati vërshime edhe në vende të tjera si pasojë e të reshurave të dendura.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400